КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ

КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ

Ми маємо великий досвід роботи з бізнесом, саме тому Ваше замовлення в надійних руках

Ми маємо великий досвід роботи з бізнесом, саме тому Ваше замовлення в надійних руках

СЕРТИФІКОВАНА ПРОДУКЦІЯ

Вся продукція нашої компанії має сертифікати якості, які Ви можете переглянути тут. Офіційна пасіка і виробництво, облаштовані згідно усім європейським стандартам.

ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Ми працюємо з 1954 року, саме тому ми маємо вличезний досвід! А ще, у нас найкращі менеджери і Вам не прийдеться все перевіряти, адже, ми ні про що не забудемо і зробимо Вам найліпшу пропозицію.

ГАРНІ ЦІНИ І ПРИЄМНІ БОНУСИ

Ми любимо наших клієнтів і пропонуємо індивідуальні ціни на корпоративні подарунки, які супроводжуються приємними бонусами.

БРЕНДИНГ ПРОДУКЦІЇ

Наліпки, стрічки, бокси, листівки. Ми брендуємо всю продукцію за бажанням. У нас працюють професійні дизайнери та декоратори. Ми співпрацюємо с найкращою друкарнею Києва. Ваше замовлення в надійних руках!

ПРОФЕСІЙНА ПІДТРИМКА

На етапі оформлення замовлення за клієнтом закріплюється індивідуальний менеджер, який надасть відповіді на всі питання, допоможе підібрати найкращі варіанти подарунків і вкладеться у потрібний бюджет.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Всі корпоративні замовлення доставляються безкоштовно і вчасно. Наші курʼєри працюють як злагоджений годинниковий механізм. Ми завжди доставляємо замовлення набагато раніше, щоб Ви змогли оцінити якість перед врученням подарунку співробітникам або клієнтам.


    ЗВʼЯЖІТЬСЯ З НАМИ, ЗАПОВНИВШИ ФОРМУ НИЖЧЕ

    КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

    Щоб замовити мед чи інші продукти бджільництва, достатньо оформити покупку на сайті або зателефонувати за номером, вказаним нижче.