Договір публічної оферти

Договір публічної оферти Інтернет-магазину Сімейна пасіка «1001 вулик»

пропозиція Сімейна пасіка «1001 вулик» про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом від 01.06.2020 року.

Цей договір публічної оферти укладається між Продавцем з одного боку і Покупцем, тобто будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого. Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті www.1001hives.com, Покупець підтверджує свою згоду з умовами цієї публічної оферти.

Дана Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

1.Терміни та визначення1.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

1.1.1. Продавець – ФОП Стєклова Аліна Олексіївна (Адреса місцезнаходження: 03115, м. Київ, вул. Котельникова Михайла, буд. 7, кв. 95)

1.1.2. Користувач – будь-яка фізична особа, відвідувач сайту www.1001hives.com, що приймає всі умови цієї оферти і який має намір зробити замовлення Товару.

1.1.3. Покупець – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що здійснює замовлення на сайті www.1001hives.com з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами даної оферти.

1.1.4. Інтернет-магазин – офіційний інтернет-магазин Продавця «Сімейна пасіка «1001 вулик» (ФОП Стєклова Аліна Олексіївна), розташований по інтернет адресою www.1001hives.com.

1.1.5. В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само Інтернет адреса xyz.com.ua і всі похідні від www.1001hives.com є рівносильними і трактуються автентично, по контексту оферти.

1.1.6. Товар – об’єкт угоди сторін; товар, представлений в офіційному Інтернет-магазині з метою його продажу.

1.1.7. Правила продажу – Правила продажу товарів в Інтернет-магазині.2. Загальні положення2.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою: www.1001hives.com

2.2. Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті Товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання Інтернет-сайту і покинути сайт www.1001hives.com.

2.3. Діючі умови продажу Товарів і розміщена на сайті інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4. Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувача / Покупця в односторонньому порядку. Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її публікації на сайті, якщо інше не буде передбачено самим Договором.\

2.5. Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі Продавцем Покупцеві прийняття Замовлення при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.

2.6. Повідомляючи Продавцю свій номер телефону і e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов’язань перед Покупцем. Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язанням перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти. Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця. Здійснюючи замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

3. Предмет договору3.1. Предметом цього Договору є надана Користувачу можливість купувати для особистих потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину www.1001hives.com.

4. Товар та порядок здійснення покупки4.1. Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Супроводжуючі Товар опис і характеристики не є вичерпними, а також можуть містити друкарські помилки. З метою уточнення інформації щодо даного Товару Покупець може в будь-який час звернутися до Продавця за телефоном, вказаному на відповідній сторінці Інтернет-магазину.

4.2. При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або за телефоном.

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, що зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.4. У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Товару, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, що узгоджується між Продавцем і Покупцем окремо, або способом, яким Покупцем була здійснена плата за Товар.

4.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом направлення повідомлення на електронну адресу або номер телефону або телефонного дзвінка на номер телефону, зазначені Покупцем під час оформлення Замовлення, або по телефону.

5. Доставка Товару5.1. Способи, а також вартість доставки Товарів в залежності від способу оплати вказані в розділі www.1001hives.com/delivery

5.2. Якщо інше не обумовлено Сторонами, доставка замовлень територією України здійснюється службою доставки «Нова Пошта». Орієнтовна вартість доставки кожного Замовлення може бути відображена на Сайті при оформленні замовлення, але може бути змінена самостійно перевізником «Нова пошта», виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/.

5.3. Відправлення замовлень проводиться в 5-денний термін від дати підтвердження замовлення при наявності товару на складі, якщо інші терміни не обумовлені при підтвердженні замовлення. Під час доставки Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості Покупця або одержувача. У разі неможливості отримання Замовлення Покупцем, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати точні відомості про замовлення. Під час вручення Замовлення служба доставки в особі її представника має право вимагати пред’явлення документа, що посвідчує особу одержувача.

5.4. Посилка доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника «Нова пошта». Для отримання посилки необхідно пред’явлення паспорта і номера декларації. Номер декларації повідомляється Покупцю будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатку viber; відправляється на вказаний Покупцем адреса електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, що висилається після відправки замовлення; іншим способом, обумовленим Сторонами.

5.5. Адреси та телефони відділень перевізника «Нова пошта» вказані на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/.

5.6. Термін безкоштовного зберігання посилки на складі «Нова пошта» становить 5 днів. Після закінчення терміну безкоштовного зберігання, здійснюється автоматичне повернення посилки. Покупець може продовжити термін зберігання посилки, зв’язавшись зі службою підтримки Продавця будь-яким зручним способом, зазначеним в розділі «Контакти» сайту Продавця. За кожен день зберігання посилки на складі «Нова пошта» понад зазначений період накладається пеня, яку сплачує Покупець.

5.7. Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення в документах, що підтверджують поставку Замовлення, підписи Покупця.

5.8. Вартість послуги Перевізника «Нова пошта» – «Отримання зворотного платежу на банківську карту» в разі оплати Товару післяплатою Покупець оплачує додатково, згідно з тарифами перевізника.

5.9. Доставка замовлень за межі України. Вартість доставки замовлення відображена на сайті при оформленні замовлення. У разі доставки за межі стандартних зон доставки, вартість доставки розраховується в індивідуальному порядку і повідомляється Покупцю за допомогою відправки електронного повідомлення на зазначені при оформленні замовлення електронну пошту і / або номер телефону.

6. Ціна і оплата товару6.1. Ціна Товару вказується в національній валюті України і включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за відкоригованою ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем відповідно до умов і тарифів, вказаними на сторінці Інтернет-магазину www.1001hives.com

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, купонів, порядок і умови їх нарахування, які зазначені на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

7. Обмін і повернення Товару7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення, зазначених на Сайті www.1001hives.com. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів.

7.2. Повернути або обміняти товар протягом терміну, встановленого Законом України “Про захист прав споживачів” Покупець може шляхом відправки Товару на адресу, обумовлену з продавцем.

7.3. До Товару, що повертається, має бути додано власноруч заповнену заяву про повернення даного Товару із зазначенням причини повернення. Відправка Товарів здійснюється за рахунок Покупця.

7.4. Повернення Товару належної якості:

7.4.1. Повернення Товару належної якості можливо протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умови, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли і бирки, а також при наявності фабричної упаковки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого.

7.4.2. У разі відмови Покупця від Товару Продавець повертає йому вартість Товару на протязі 5 (п’яти) днів з дати отримання Товару. Повернення вартості Товару здійснюється особі, зазначеній в бланку повернення. Повернення здійснюється переказом коштів на банківську карту, зазначену в бланку повернення, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Покупцеві повертається тільки вартість товару. Вартість пересилання повернення оплачує Покупець. У разі, якщо Покупець відправив посилку з поверненням Замовлення за рахунок одержувача, то вартість доставки віднімається від суми повернення.

7.5. Повернення Товару неналежної якості:

7.5.1. Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості його використання за призначенням.

7.5.2. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.5.3. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів.

7.5.4. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.5.5. Якщо причиною повернення послужила помилка Продавця, Покупця повертається повна вартість замовлення. Також Продавець Інтернет-Магазину оплачує зворотню доставку товару.

8. Конфіденційність і захист інформації8.1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та Політиці конфіденційності компанії.

8.2. Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить три роки.

8.3. Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою пропозиції Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право надсилати інформаційні, в тому числі рекламні, повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця виключно за його згодою. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача / Покупця про замовленні та етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

8.5. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6. Продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

8.7. Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: попереджати спроби несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або її передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України «Про інформацію».

9. Термін дії публічної оферти9.1. Діюча публічна оферта вступає в силу з моменту акцепту Користувачем / Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

9.2. Замовляючи Товар в Інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт www.1001hives.com.

10. Особливі умови10.1. Продавець має право передавати свої права та обов’язки перед Покупцями третім особам.

10.2. Інтернет-Магазин і супутні сервіси можуть бути тимчасово / частково або повністю недоступні в зв’язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупцям або без повідомлення.

10.3. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця, він повинен звернутися до Продавця по розміщених на Сайті контактам. Усі виникаючі суперечки сторони зобов’язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, спір може бути переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.